HTC VIVE ස්වාධීන සහ Pc VR ඉයර්ෆෝන්, VR සේවා, AR, සහ MR

ඩීටීඑස් ටියුන්ස් සැකසීම කෙටි ශබ්ද පද්ධති හඬ විශාල සහ ඉහළ බවට පත් කළ හැකි අතර, ඔබට ඔබේ අත්දැකීම අතරමග අත්හැරිය හැක. නවතම සංදර්ශකය කර්මාන්තශාලාවේ භාවිතා කරන ලද සංදර්ශක තිර ආරක්ෂක චලන පින්තූරයක් ඇති අතර, පැහැදිලි තත්වයන් වෙළඳ භාණ්ඩ බණ්ඩලයේ අංගයකි. එවැනි ගැටළු මුලින්ම ඔහුට විකල්ප වශයෙන් පහර දෙන්නේ නගරයේ සමස්ත ක්‍රීඩාවේ මුල් භාගයේදීයි. එහිදී පුද්ගලයා වෙනත් කළු මායාකාරියන් කිරීමට එකලස් කිරීමේ මාර්ගයක් ඉගෙන ගනී.

vivi bet prediction

මේ සඳහා, විකල්ප සඳහා බිඳවැටීමක් සහිත VR අසභ්‍ය දර්ශන නැරඹීම සඳහා අපගේ උපකාර කරන්නේ කෙසේද යන්න බලන්න. වැඩිහිටි වීආර් වීඩියෝ ක්‍රීඩා සඳහා වැඩි පරිගණක ශක්තියක් අවශ්‍ය වීමේ ප්‍රවණතාවක් ඇත, එබැවින් ඔබට කැපවූ උපාංගයක් අවශ්‍ය වේ – හැකි නම්, ඩෙස්ක්ටොප් පරිගණකයට වීආර්-ඉන් ස්ථානයකට අමතරව. සතිපතා ඇගයීමේ වැඩිහිටි VR ක්‍රීඩා ස්ථානයේ ඇති සියලුම ශීර්ෂයන් මූර්තිමත් සමීප ගිල්වීමේ නුදුරු අනාගතයේ කුමක් වේද යන්න පිළිබඳ ආකර්ශනීය දර්ශනයක් ලබා දුන්නේය. නමුත් එය අතිරේකව කැපී පෙනෙන ලෙස සමාජීය ලෙස පෙන්නුම් කරන අතර ඩිජිටල් රියැලිටියේ බිත්ති සහිත උද්‍යානයෙන් පිටත බොහෝ දේ දිගටම කරගෙන යාමට ඔබට එක් අයෙකු ඇතුළත් කර ගැනීමට උපකාර කිරීමට ඔබට තාක්ෂණික බාධක ඇති කළ හැකිය.අපි සංඛ්‍යාව පුළුල් කිරීමට සහ හොඳම සංවිධානයෙන් නව හොඳම ක්‍රීඩා තෝරා ගැනීමට උනන්දුවෙන් උත්සාහ කරන්නෙමු. මෙම අවස්ථාවේදී, සංවිධාන 70කට අධික සංඛ්‍යාවක් අපගේ සූදු ආයතනය, සජීවී සූදු ආයතනය තුළ එහි මෘදුකාංග ලබා දෙන අතර, ඔබට වහාම ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව කළ හැක.

ඔවුන් ඔබට බලපාන අවස්ථාවක, මෙම පුද්ගලයා ඔබට වෙනත් කෙනෙකුට උපකාර කිරීම සඳහා එය සිදු කරනු ඇත. අපගේ සියලුම භූගෝලීය වශයෙන් විවිධ වූ කළඹ, උසස් සපයන්නා, කැපී පෙනෙන නිෂ්පාදන සහ නිරන්තර නවෝත්පාදනයන් හේතුවෙන් අඩවි නරඹන්නන් සිටින මෙහෙයුම් සහාය සහ පිරිවැයෙන් බැහැරව ඝන සුසර විස්තර ඇති හොඳම නම් සත්කාරකත්වය සපයයි. වෙනත් බොහෝ වෙබ් අඩවි වලට අධ්‍යයනය හෝ පින්තූර වැනි අපගේම අවසරය වෙනුවට ගත් අන්තර්ගතය වෙනත් ආකාරයකින් ප්‍රතිචක්‍රීකරණය කිරීමේ හැකියාව මම ප්‍රතික්ෂේප කරමි. මෙම තොරතුරු සකස් කර ඇත්තේ Game8 හි වෘත්තීය පුද්ගලයින් විසින් සංස්කාරකවරුන්ගෙන් සහ ඔබ ක්‍රීඩකයින් විය හැක. Cinebench යනු සාමාන්‍යයෙන් ඔබේ හෑන්ඩ්බ්‍රේක් වීඩියෝ සංස්කරණ ආදර්ශනය පුරෝකථනය කරන්නකි, එය ඉතා මධ්‍යම සැකසුම් ඒකකය මත රඳා පවතින වෙනත් දැඩි, නූල් සහිත වැඩකි.

සම්මාන-සාර්ථක VIVE විශේෂඥ ප්‍රදර්ශනයේ දීර්ඝ කාලයක් බලා සිටි පසු විපරමේදී ඔබේ හෙඩ්සෙට් සැකසීම් වෙනස් කරන්න. Dream Design තරඟාවලියේදී, Nikki Vivi සඳහා දිව ගියේය, එය කඩ සාප්පු වල රටා නොමැතිකමේ ප්‍රතිඵලයක් ලෙස නැවත වරක් ඒකකයක් ලෙස සේවය කරයි. Qualcomm හි නිල අලෙවිකරණ ද්රව්ය වලින් ලබාගත් කාර්යක්ෂමතා විශ්ලේෂණය.

එහි ආකෘතිය සඳහා එය NFC කාර්යයක් නොවේද.. අපි සොයා ගැනීමට උත්සාහ කරමු, කෙසේ වෙතත් එය නොපෙනේ. Love Nikki සෙලියුලර් ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාවෙන් ජාත්‍යන්තර යන්ත්‍රය සඳහා නිල නොවන වෙබ් පිටු. ඔවුන් සැබවින්ම ආදරණීයයන් බවට පත් වුවද නැතත්, එසේ නොවුණද, Vivi ඔහුව ඔබෙන් නියත වශයෙන්ම පදයට ලේබල් කිරීම දිගටම කරගෙන යයි. ඇය ස්ට්‍රෝ කැප්ස් හි ඉතිරි කොටස ගැන සඳහන් කරන විට පවා ඒවායේ සැබෑ ලේබලය නිසා, සෝරෝ විවීගේ දැක්ම තුළ “බුෂිඩෝ මහතා” ලෙස රැඳී සිටියි. උදාහරණයක් ලෙස Zoro, නවතම Straw Hats හි පදිංචි බහු-බලැති සමුරායි. ඔවුන් 1 වැනි ඉල්ලීම් දේවල් යටතේ සෑහීමකට පත්වේ, හොඳ දඩයම්කරුවෙකු සටන තුළ ඔහුට මුහුණ දීමට ඔබට උදව් කරන ලෙස කාන්තාවට බල කරන බැවින් විවීගේ රහසිගත තත්ත්වය සමඟ.

නව මොනිටරය බර බෙසල්, විස්තීර්ණ නිකටක් සපයන අතර ඔබට ඉහළට යාත්‍රා කළ ජල බිංදු සටහන් කළ හැකිය. ඔබට හැකි පමණින්, නව තිරය වීඩියෝ ක්‍රීඩා කිරීමට හෝ බහුමාධ්‍ය අන්තර්ගතයන් ලබා ගැ https://vivi-bet.com/si/ නීමට ප්‍රියජනකයි. සංදර්ශකය සඳහා නැවුම් රසවිඳීමේ මූලික කරුණු විශිෂ්ටයි, අලුත්ම නාද දීප්තිමත් ලෙස පෙනේ, සහ තොරතුරු පැහැදිලි වන අතර ඔබට තියුණු විය හැක. නවතම සංදර්ශක තිර පැහැදිලි බව ඇත්ත වශයෙන්ම ඇදහිය නොහැකි තරම් සෘජු හිරු එළියට වඩා අඩුය.

නව V21 5G හි 33W කඩිනම් බැටරි චාජරයක් ඇත, නව Xiaomi Mi eleven Lite 5G සහ Poco F3 මෙන්, කෙසේ වෙතත්, නැවුම් OnePlus Nord dos 5G හි 65W monstrosity ට වඩා හොඳ කෙටිය. එය පැහැදිලිවම නැත සඳහා වඩාත් සුදුසුය, එබැවින් ඔබට තත්පර 52ක් ඇතුළත සියයට සියයක්ම කළ හැකිය, නමුත් මට ඒ පිළිබඳව Vivoගේ වචනය ගෙන ඒමට සිදුවේ. අප වෙත ලබා දී ඇති නැවුම් මාදිලිය ඉන්දියානු සම්බන්ධතාවයක් සමඟ පැමිණි අතර, එබැවින් අපට ඒවා පරීක්ෂා කිරීමට නොහැකි විය. එහි දීප්තිය අභ්‍යන්තරයට ලැබෙන අතර ඔබ සැහැල්ලු සෙල්ෆි ගැනීම අඩු කරනු ඇත. අපි නවතම Vivo V21 5G සහ OnePlus Nord 2 සහිත උපක්‍රමශීලී බල්බ තුළ එකම ඡායාරූප කිහිපයක් ලබා ගත්තෙමු. නව V21 5G අනිවාර්යයෙන්ම වඩා පැහැදිලි වූ අතර ඔබට වඩාත් පැහැදිලි විය හැක, එහි සමේ වර්ණය කැපී පෙනෙන ලෙස සම්පූර්ණ වී ඇති අතර ඔබට පේළිගත කළ හැක.

ප්රතිචාරාත්මක රාමුව

ස්මාර්ට්ෆෝන් ගිලී යන වීදුරු යුගල සඳහා හැරවීමට ඉහළ කාර්ය සාධනයක් සහිත, සියල්ලෙන් එක සිට XR හෙඩ්ෆෝන් එකක්. කැපී පෙනෙන පින්තූරයක් ඇසුරුම් කරන අතර ඔබ සංක්ෂිප්ත ආකෘති පදනමක් තුළ විශාල විභේදනයකින් ගමන් කරනු ඇත. මා අත්දුටු එකම ගැටළුව වන්නේ ඔබ නිශ්ශබ්දව සිසිලනය වීමට විශේෂිත වූ සුළු යෝග්‍යතාවයයි. අපි කිසිදු වෙනස් කිරීමක් සිදු නොකළෙමු, නමුත් එය අනිවාර්යයෙන්ම රැම් සඳහා කුඩා තද බව ඔබට දැක ගත හැකිය, මන්ද එය එය විශාල ශෝකයක් තල්ලු කරයි.ඔබට ඔබේ යැයි හැඟේ නම්, නවතම දුනු ලණුව නැවත සම්බන්ධ කිරීමට ඔබට උදවු කිරීමට එය පෙනෙන්නේ කෙසේද යන්නයි. එය අදියර කරා ළඟා වීමට බොහෝ කඳුළු වීඩියෝ ඇත, එය කිසි විටෙකත් සියලු බෝල්ට් උපකල්පනය නොකරයි.

නමුත් බොහෝ විට, අපි යම් යම් අවස්ථා සහ මිනිත්තු කිහිපයක් ඇතුළත ආපසු ගෙවීම් ක්‍රියාවට නංවන්නෙමු. ඉදිරියේදී, අපි ඔබට ඊමේල් ලිපිනය මගින් ඊළඟ ක්‍රියා සඳහා මාර්ගෝපදේශ එවන්නෙමු.ඔබ ගිණුම් සැලසුම් ක්‍රියාවලීන් අවසන් කිරීමට යන්නේ කුමක් දැයි ඔවුන්ට මිනිත්තු කිහිපයක් පමණ ලැබෙනු ඇත. ඔබට අපගේ පර්යේෂණ භාවිතයෙන් වැඩි විස්තර අවශ්‍ය නම් VIVI KYC හරහා බලන්න. 2021 ඇතුළත, ඇත්ත වශයෙන්ම ආසියාව තුළ VIVI නීතිමය කොන්දේසියක් වන අතර උත්සාහය ඔවුන්ගේ කාර්යයන් ගෙන එන අනෙකුත් ස්ථාන වලට වඩා වැඩි ය. උසාවි පොලී අපගේ ආවරණයේ ප්‍රධාන තනතුරුවලින් එකක් පමණක් වන අතර දැන් අපි එහි පිරිවිතරයන් දැඩි ලෙස අනුගමනය කරමු.

AnTuTu උත්සාහ තොරතුරු vivo lab වෙතින් ලබාගෙන ඇති අතර උත්සාහ නිෂ්පාදනය T1 Pro 5G 8GB + 128GB නිකුතුවයි. වෙනත් උත්සාහ පරිසරයක් සමඟ විවිධ මතක සංස්කරණවල පරීක්ෂණ ප්‍රතිඵල වෙනස් විය හැක. එය සාමාන්‍ය ගවේෂණයට වඩා අඩු දූවිලි/පානීය ජලයට මුහුණ දෙන ඇතුල්වීමේ ආරක්ෂාව සපයයි.

ඔබේ ගවේෂණයට අසභ්‍ය දර්ශන ක්‍රීඩා කරන ආකාරය ගැන Valens විසින් ඇයගේ මාර්ගෝපදේශය තුළ ඔබට උගන්වන නිසා, ඔබට සාමාන්‍යයෙන් සියලුම වැඩිහිටි පළ කිරීම් සඳහා නැවුම් මෘදුකාංග වෙළඳසැලේ වාරණය මඟ හැරීම සඳහා මූලික වශයෙන් අලුත්ම Oculus එක Jailbreak කිරීමට අවශ්‍ය වනු ඇත. Local Journey කාමුක දර්ශන සබැඳි ක්‍රීඩාවට Sideloading නම් ක්‍රමයක් නිසා ඉයර්ෆෝනයට පමණක් ලකුණු කළ හැක, පෙරටුගාමී ගමන වැනි තුන්වන පාර්ශ්ව මෘදුකාංගයක ප්‍රතිඵලයක් ලෙස අතිශයින් වෙහෙසකින් තොරව සම්පූර්ණ වේ. අපගේ සමාගම මෙම එක් අසාමාන්‍ය ලෙස ඩිස්ටෝපියන් නොවන කළු පැහැති එකෝ සිදුවීම සිතූ දෙයට හරියටම ආසන්න යමක් සමඟ එකතු වී ඇත.

අද ඔබේ 121 විදැහුම්කරණය හරහා පැමිණෙන්න, ඔබ ඔබේම Vi පෙරගෙවුම් සේවා හවුල්කාරිත්වය දැන් අයකරනු ඇත.Vivi’s Thrill අප සියල්ලන්ම නැවුම් Arabasta Arc වෙත ආපසු ගෙන යන අතර, එහි කුමරිය අලුත්ම Straw Cap Pirates හි විධිමත් සාමාජිකාවක් බවට පත් වූ නමුත්, ඒ වෙනුවට ඔබට ප්‍රදේශයට උදව් කිරීමට අවශ්‍ය යැයි හැඟේ. ඔබ හුදෙක් ඔබේ තේමාවට පසුව ගෙවන අතර ඔබ ජීවිත ප්‍රවේශයද ලකුණු කරයි.

අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවියක් තුළ ලියාපදිංචි වන්න. හෝ VIVI සෙලියුලර් පිවිසුම පරිශීලකයන්ගේ පුද්ගලික දත්ත සහ මුදල් ආරක්ෂා කිරීමට අපට ඉඩ සලසයි. අපි ඔබේ ත්‍රිමාණ පුද්ගලයන්ට පුද්ගලික තොරතුරු හෙළි නොකරන බවට සවන් දෙන්න. හොඳම තුන්වන පාර්ශ්ව සමාගම සමඟ ඇති පොත් සබඳතාව අපගේ සජීවී විශේෂඥ කැසිනෝ ක්‍රීඩා සමඟින් ක්‍රියා කිරීම සඳහා උද්යෝගිමත් ක්‍රීඩාවක එකතුවක් කළමනාකරණය කිරීමට ඔබට උපකාර කළ හැකිය. වරායන්, කෙනෝ සහ ඔබට බිංගෝ සමඟ විවිධත්වයෙන් තෝරාගන්න, සහ ඩිජිටල් ක්‍රීඩා ඉසව් වලින් හැකි ඒකාබද්ධ කිරීම් සඳහා හරස් ප්‍රවර්ධනය කිරීමේ අවස්ථාව සහ ඔබ ඔට්ටු ඇල්ලීමේ වැඩසටහන් ක්‍රීඩා කරනු ඇත. Autodesk VRED ඇති, පරිශීලකයින්ට අථත්‍ය මූලාකෘති ඡායාරූප ගත කළ හැකිය, මන්ද එය කළ හැකි බැවින් ජීවිතයට සත්‍ය වේ. නව VIVE Professional 2 වෙත, VRED භාවිතා කරන්නන් VR හි ඔවුන්ගේ නවතම මෝටර් රථ රටා එකිනෙක අභ්‍යන්තරය පරීක්‍ෂා කරමින් ද සඳහන් කර ඇති අතර ඔබට මෝටර් රථය තුළ ඔබේම රියදුරු අත්දැකීම් ඇගයීම වටා සමස්ත පෙනුමෙන් සහ ස්ථානයෙන් බාහිර විය හැකිය.

  • මූලික බලාපොරොත්තු සුන්වීම පවා ද්‍රව ස්ඵටික සංදර්ශක තිරය වන අතර, එය සියුම් 120Hz අලුත් මිලකට උපකාර කරයි, කෙසේ වෙතත්, වර්ණය තරමක් පිරිසිදු කරයි.
  • නවතම Vivo T2 6GB RAM ප්‍රභේදය සඳහා රුපියල් 18,999 තුළදී ඉන්දියාව තුළ පිරිනැමීමට උත්සාහ කරන්න, මන්ද වඩා හොඳ 8GB RAM විකල්පය ඔබට රුපියල් 20,999ක් ආපසු ලබා දෙනු ඇත.
  • මට්ටම් ලිස්සා යාම, නැතිවූ ඇඳ සහ පවුලේ සාමාජිකයන් සිටින අඩු දින අන්තර්ක්‍රියා සමඟ සම්පූර්ණ කරන්න.
  • එහි බැටරියේ ප්‍රමාණවත් ආයු කාලයක් ඇත, එබැවින් ඔබට තවත් කාල සීමාවක් සඳහා වසර ගණනාවක් පුරා විශිෂ්ට ඩෙනීස් හි කොන්දේසි ගොනු කළ හැකිය.
  • රැහැන් රහිත සංගම් Wi-Fi 6 ගැන පුරසාරම් දොඩන අතර ඔබට රැහැන් රහිතව භාවිතා කළ හැකිය, මන්ද එය සියලු කවුළු ලැප්ටොප් පරිගණක සඳහා නිවැරදි ය.
  • අවම වශයෙන් බොහෝ වරායන් ඇත, එබැවින් නව VivoBook 15 ඔබේ ප්‍රසංගයේ ඇති එකම විකල්පය නම්, බාහිර මොනිටරයක්, ශ්‍රව්‍ය පද්ධති එකතුවක්, සහ ඔබට එහි ඇති සමහර විචල්‍යතා සඳහා විශිෂ්ට මූසිකයකට උදව් කළ හැකිය. .

ඊට සමගාමීව, උපාංගයේ පෙනෙන පරිදි සංයුක්ත සමානුපාතිකයන්, මුළු 163 mm ගණනය කිරීම, ඔබට උපාමාරු කිරීමට හැකි වන පරිදි එය සරල කරනු ඇත. සංඛ්‍යාංක ජිම්නාස්ටික් ක්‍රීඩාවක් කරනවාට වඩා දුරකථනයේ දකුණු පැත්තේ ඇති ප්‍රමාණයේ රොකර් සහ ඔබ විදුලි ස්විචය වෙත පැමිණීමට පහසු වී ඇත. I/O සඳහා, නැවුම් Vivo T2 හොඳ USB Type-C වාතාශ්රයක් ඇසුරුම් කරන අතර ඔබට පාදම කෙළවරේ විශිෂ්ට 3.5mm හෙඩ්සෙට් ජැක් එකක් ලබා ගත හැක.නව උපාංගයේ ශබ්දයේ හැපෙනසුළු බවක් නොමැති බැවින්, විනීත ලෙස ඝෝෂාකාරී නාද කරන තනි පහළ-ග්‍රහණ ඉදිරිපත් කරන්නෙකු ඇත.

Vivo X70 Professional+ – වඩා හොඳ Ultrawide කැමරාව

දිගු කළ RAM 3.0 පෙර වයස් සීමාවට සාපේක්ෂව ඉහළ කාර්ය සාධනයක් ලබා දෙයි, දිගු RAM 2.0. මධ්‍යම මට්ටමේ ජංගම දුරකථන විශාල වෙමින් පවතින අතර, විශාල බැටරි ඇසුරුම් සහ තවත් බොහෝ වාරික ඉදිකිරීම් සඳහා ඉණ රේඛා වැඩි වේ. නැවුම් Vivo V21 5G අඛණ්ඩව විශිෂ්ට ශක්තියක් ඇති අතර ඔබට අලංකාර ඉදිකිරීමක් විය හැකිය, එසේ වුවද එය දීප්තිමත් සිහින් සහ ඔබට සාපේක්ෂව සැහැල්ලු පද්ධතියක් ඇත. මෙහි අපගේ තත්වය නම් එය ජනප්‍රිය Qualcomm ප්‍රොසෙසර චිපයක් නොවන බව නොවේ. ඇත්ත වශයෙන්ම, ඔබගේ Oppo Reno cuatro Z 5G, නව Realme 7 5G සහ Xiaomi Redmi Note 9T හි අවශ්‍යතාවයන්ට පෙර අපි එය ප්‍රොසෙසර චිපයක් දැක ඇත්තෙමු, එබැවින් එය එක් එක් තත්වයන් තුළ ප්‍රබල කලාකරුවෙකු බව අපට පෙනී ගියේය.

වෙන කවරදාකටත් වඩා තාක්‍ෂණික සහ පරිශීලක හිතකාමී උච්චතම අවස්ථාවට තාක්‍ෂණිකව ඇති පුද්ගලයින්ගේ අන්තර්ක්‍රියා ඉහළ නැංවීම ASUS තුළ අපගේම අරමුණයි. නවතම ASUS ErgoSense පියානෝව නිර්මාණය කර ඇත්තේ ඔබ සංසරණය වන, විය හැකි සහ ඔබට ස්පර්ශ කළ හැකි ක්‍රමය ඇති සමතුලිතතාවයට අසමසම ඇතුල් වීමට ඉඩ සලසයි. අලුත්ම ErgoSense යතුරුපුවරුව ඇදහිය නොහැකි තරම් තෘප්තිමත් බවක් ලබා දෙන්නේ එබැවිනි, ඔබ විශාල යාවත්කාලීන කළ විශ්වසනීයත්වයකින් ගණනය කර ගමන් කරනු ඇත. ErgoSense සෙලෝ අත්විඳින්න, එබැවින් අනාගතයේදී ඔබේ වැඩ කටයුතු හරහා පහසුවෙන් යාත්‍රා කරනු ඇත.

2021 ට නිකුත් කළත් නැතත්, නව vivo X70 Pro+ 2022 ඇතුළත ඔබට මිලදී ගත හැකි හොඳම vivo දුරකථන අතර දිගටම පවතී. එය කල් පවතින ඒවා පමණක් නොව, හොඳ 2022 අතේ ගෙන යා හැකි ජංගම දුරකථනයකින් ඔබ දකින දැනුමැති වැඩිහිටි කැමරා අතරද ඇත. . එය විශිෂ්ට 50Mp පළමු කාචයක් තිබිය හැකි quad bottom cam සැකසුම් වේ.

මෙහි සෙවූ නවතම $400 Asus VivoBook 15 යනු Intel Center i3-1005G1 මෝස්තරයක් වන අතර එහි RAM වලින් 8GB සහ 128GB SSD සාප්පුවක් ඇත. ඔබට අමතර ඩොලර් 2 සියයක් වසන්ත කාලය ගත කිරීමට හැකි නම්, ඔබට Intel i5-1035G1 ප්‍රොසෙසර චිපයක් ඇති VivoBook 15 හි වෙනත් අනුවාදයක් විශ්වාස කළ හැකි අතර ඔබට 512GB SSD ලැබෙනු ඇත. විශිෂ්ට Ryzen U ප්‍රොසෙසරයක් ඇති AMD විකල්පයක් ද ඇති අතර ඔබට $650 සඳහා 512GB ගබඩාව අවසන් විය හැක. අප සැමට උගත් වෘත්තිකයන් ඇතුළත් වේ, කෙනෙකුට ක්‍රීඩා කිරීමට විනෝදාංශ සහ සන්සුන් වීමට අවශ්‍ය දේ තේරුම් ගන්න. ඔබට අවශ්‍ය සියල්ල ඇති ඔබට සේවය කිරීමට අපගේ කණ්ඩායම සැමවිටම කැමැත්තෙන් සිටී.

ඔබගේ පද්ධතිවල ගබඩාව සැලකිල්ලට ගනිමින් අව්‍යාජ පවතින මතකයන් අඩු වන අතර ඔබ යෙදුම් පෙර-සැකසුම් කරනු ඇත. රූපවාහිනී නාට්‍යයේ පොදු කථාංගය ලබා දීම සඳහා මානයන් ඇතුළත 145MB (480P විභේදනය, තත්පර 45 ධාවන කාලය, Netflix බාගත කර ඇත) මෙන්ම 128GB ආචයනයෙන් බැහැරව භාවිතා වේ. බලන්න, ෆයිනල් ෆැන්ටසි IX හි ලොව පුරා, කළු පැහැති මායාකාරියන් මිනිසුන් නොවේ, කෙසේ වෙතත්, කෘතිම ඉදිකිරීම්, තොග වශයෙන් නිපදවන ලද ජීවීන් භාවිතා කිරීමට හේතුව ඇලෙක්සැන්ඩ්‍රියාවේ නවතම රජු වන බ්‍රාහ්නේ රජුගේ විස්මිත සොල්දාදුවන් නිසාය. ක්‍රීඩාවේ අනෙක් සෑම කළු පැහැති මායාකරුවෙකුටම පාහේ සමාන වාර්තා ඇත, ඒ සියල්ල ඔවුන්ගේ පිබිදීම භාවිතා කරමින් සමපාත වේ.

තත්පර 0.24 ක් යනු vivo රසායනාගාරවලින් උපුටා ගන්නා ලද ඉදිරිපස සවි කර ඇති ඇඟිලි සලකුණු ස්කෑනරය ඇති අගුළු හැරීමයි. නව අගුළු හැරීමේ දිනය තත්පර 0.24 දර්ශන තිරය මත සහ මොනිටරය සමඟ තත්පර 0.29 උත්සාහ කරන්න. සැබෑ පරිසර පද්ධතිය අනුව සැබෑ කාර්ය සාධනය වෙනස් විය හැක.

ඔබේම නැවුම් V-show පිරිනැමීමේ නවතම ප්‍රතිඵල ද තරමක් ඉහළ ගොස් ඇති අතර, වෙබ් කැමරා පෙරට වඩා හොඳ කාර්යයක් ඉටු කරන බව පෙනේ. එයින් කියැවෙන්නේ, දුරකථනයේ ස්ටීරියෝ ස්පීකර් වැනි සමහර දේවල් නැති වී ඇති අතර, ඔබ ක්‍රීඩා-උපාධි ක්‍රියාකාරීත්වය ලබා දෙනු ඇත. ඔබත් අන්තර්ජාලයේ සොයා ගැනීමට අවශ්‍ය නම් සහ තීරණාත්මක ක්‍රීඩකයෙක් නම්, නවය දැන් හඳුන්වා දී ඇති OnePlus 11R ඔබට වඩා වැඩි ප්‍රමාණයක් ලබා ගත හැක.

විවීගේ ජය

මෙම වර්ගයේ සේවාවන් ආසියාවේ පදිංචිකරුවන් සඳහා පමණක් වලංගු වේ. අමතර උපදෙස් සඳහා, ඔබේ ළඟම ඇති vivo බලයලත් සැපයුම්කරුගේ හදවත සම්බන්ධ කර ගන්න. සමහර වෙනත් පාරිභාෂිතයන් සහ ඔබ කීර්තිය භාවිතා කරනු ලබන්නේ ඔබට අවශ්‍ය සෑම අවස්ථාවකදීම සහ එම නිසා බොහෝ විට බැඳී ඇති අතර ඔබට මෙහි අදාළ විය හැකිය. එම දැනුම් දීමෙන් පසු ප්‍රකාශිත සේවාවන් වෙනත් ආකාරයකින් වෙනස් කිරීම අවලංගු කිරීමට ඔබට උපකාර කිරීමට Vivo තනි නීතිමය අයිතිය සපයයි.Vivo විසින් සියලු නිදහස රඳවා තබා ගන්නා අතර පෙර සොයාගැනීම් වෙනුවට නව තෘප්තිය/දීමනා වෙනස් කිරීමට/වෙනස් කිරීමට/සංශෝධනය කිරීමට ඔබට වරප්‍රසාද තිබිය හැකි අතර එම නිසා (පාරිභෝගික/පරිශීලක/සහභාගිවන්නන්) වෙත සම්බන්ධ විය හැක. ඔබට බලය ලත් පුද්ගලයාට සහ/හෝ නිකම්ම භාවිතා කිරීමට උදවු කිරීමට බෙදාගත් සාමාන්‍ය මගපෙන්වීම.